JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES & INSTA MIX ♥

poniedziałek, listopada 24, 2014


Miała być dziś kolejna stylizacja, jednak niestety pogoda w Legnicy tragiczna. Bardzo zimno i w dodatku deszczowo, więc nie było mowy o wychodzeniu z domu. Za to, aby nie było pusto mam dla Was mały instagramowy mix! Jeżeli jeszcze mnie na nim nie obserwujecie, to zapraszam! @ ILOVEEMYFASHION.

Dodatkowo, aby post nie był taki "goły" pomyślałam aby wreszcie wydusić z siebie kilka słów więcej, oprócz prostego opisu stylizacji. Wzięło mnie ostatnio na przemyślenia odnoście poczucia własnej wartości, motywacji i dążeniu do celu. Uparcie wierzę, że jeżeli się czegoś bardzo mocno pragnie - to z łatwością można to osiągnąć, ale.. nie wystarczą same chęci...Każdy z nas, każdy z WAS jest kreatorem własnego losu i to jak potoczy się każdy kolejny dzień, zależy w dużej mierze właśnie od nas samych. Kochani, nie poddawajcie się. Walczcie o swoje marzenia. One same się nie spełnią! CIĘŻKA PRACA to jest klucz do sukcesu, wiem o tym bo właśnie przez to przechodzę i widzę jak inne osoby tego dokonują. PASJA to największy skarb, należy ją pielęgnować oraz rozwijać! UPÓR to nasz przyjaciel, ten kto nie jest zawzięty - daleko nie zajdzie.. pamiętajcie kochani : 
JEŻELI POTRAFISZ O CZYMŚ MARZYĆ, TO POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ! 
Nie zależnie czego najbardziej pragniecie w swoim życiu, wszystkie te marzenia wymagają pracy i wytrwałości. Łatwo jest marzyć o sukcesie, trudniej jest go osiągnąć, ale uwierzcie mi na słowo - pierwsze, te najmniejsze sukcesy dają największego kopa! Ktoś ostatnio zarzucił mi ( po tym jak przepraszałam za opóźnienie z odpisaniem na wiadomość ) że, jeżeli blog mnie przerasta to powinnam go usunąć. DLACZEGO? Bo nie zdążyłam szybko odpisać na jedną wiadomość? Po co w takim razie byłabym tutaj i wkładała w to tyle pasji oraz serca ? 1.5 roku pracy nad blogiem ale i nad samą sobą poszło by na marnę, a ja nie wiedziałabym co ze sobą zrobić! Każdy dzień wypełnia mi blog, jest to raz 90 procent a raz 40 procent. Ale to się stało częścią mojego życia. Wkładam w to serce, pasję i mnóstwo czasu, dlatego czuję się spełniona oraz szczęśliwa. Dlatego uważam, że zaszłam daleko. NIE DAJCIE SIĘ ZNISZCZYĆ! Nie warto słuchać negatywnych osób, bo takie spotykać będziemy przez całe życie, oczywiście krytyka - tzw. konstruktywna jest potrzebna! Ale wiele osób nie zna tego pojęcia, więc chce nam uprzykrzyć życie swoją zazdrością i nienawiścią. W pracy, w szkole, w internecie - tzw. HEJTY nie odstępują nas na krok! Najważniejsze aby pamiętać jak pięknymi osobami jesteście, jak wiele możecie zaoferować światu - a te osoby, niech gniją w tych swoich norach i się trują własnym jadem. Mój sposób na szczęście i spełnienie? WIARA W SAMEGO SIEBIE I W SWOJE MOŻLIWOŚCI! NIKT NIE UWIERZY W CIEBIE, JEŻELI TY SAM W SIEBIE NIE BĘDZIESZ WIERZYĆ! ♥You Might Also Like

17 komentarze

 1. Bardzo dobre słowa.
  I śliczne zdjęcia.

  Zaprasza na konkurs gdzie di wygrania paletka w7 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jak ja lubię takie optymistyczne posty:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo życiowy post:)
  Fajnie że jesteś tak pozytywnie nastawiona do życia, tylko pozazdrościć! :)
  SUPER!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie nastawienie wykreowało się we mnie z czasem, bardzo dużo nauczył mnie właśnie mój blog. To dzięki niemu wiem, że to co robię jest tym, co powinnam, co sprawia mi radość i mnie uszczęśliwia. Dzięki niemu nauczyłam się, że ciężka praca się opłaca ! :) życzę wszystkim, aby też doszli do takiego "stanu" w swoim życiu i wierzyli w siebie i swoje możliwości! :)
   pozdrawiam <3

   Usuń
 4. pięknie napisane kochana!! u mnie tez dzisiaj niestety mega deszczowo więc z fotek nici (lubuskie) ;)
  pozdrawiam Cię gorąco :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Super zdjęcia :) święte słowa, największym wyznacznikiem sukcesu jest to co czy uwierzymy w siebie i czy znajdziemy tyle siły by przezwyciężyć wszelkie trudności. Ludzie,którzy uważają, że będziesz odpisywać na wszystkie wiadomości z prędkością światła chyba nie mają swojego życia. To prawda blog staje się nieodłączną częścią życia, ja mimo studiów i napiętego planu(bo niekiedy są wykłady od 9 do 20) to prowadzę blog bo nie mogłabym porzucić tego co sprawia mi tyle radości i w co włożyłam część siebie.
  Właśnie krytyka konstruktywna -która pokieruje nami, da nam do myślenia, a nie głupie komentarze osób zazdrosnych.. nieistety najczęściej anonimów.. W życiu to samo najwięcej do powiedzenia mają Ci co nic nie robią. Po za tym przecież każdy może się "potknąć" ale ważne jest jak "wstanie" bo do pełnego sukcesu liczą się nasze małe sukcesy w podnoszeniu się z porażek dnia codziennego.
  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Pogoda w Legnicy jest teraz straszna i zimno i troszkę deszczowo. Pozytywny kop idealny na taki dzień! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacyjny post, jak niewiele osób w dzisiejszych czasach można "spotkać" tak pozytywnie nastawionych, większość z nich ciągle marudzi, że wszystko jest źle i nic się nie udaje. Tak trzymaj ! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Całość to jest Extra <3 patrzeć i podziwiać <3 a co dopiero w tym chodzić >3
  Teresa S. - pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 9. kochana czym robisz brwi?

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdzie na studia bedziesz szla i na jaki kierunek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Do Wrocławia, na stylistę :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za Twoją opinię.
Jest mi bardzo miło, że zajrzałaś/eś!

KOMENTARZE WULGARNE / OBRAŹLIWE /
DOTYCZĄCE OSOBISTEGO ŻYCIA NIE SĄ AKCEPTOWANE!
więc się nie produkuj :)