LIPIEC W ZDJĘCIACH

piątek, lipca 24, 2015

Dzisiaj zorientowałam się, że został nam raptem tydzień do końca miesiąca. Nie wiarygodne jak ten czas szybko leci! Tylko patrzeć jak lato nam umknie a przyjdzie jesień. Ale póki co trzeba cieszyć się jeszcze ciepłem,słońcem i beztroską towarzyszącą wakacjom. Przy okazji postanowiłam, że podzielę się z Wami odrobiną swoich przemyśleń, które spowodowane są ostatnimi wydarzeniami. Otóż wracając do tematu czasu, chciałabym uświadomić Wam jak bardzo jest on cenny i jak bardzo powinniśmy go doceniać. Każdy dzień, każda godzina z naszego życia powinna zostać wykorzystana w 110%. Nie marnujmy chwil na siedzenie i patrzenie się w ściane, na nienawiści, na zawiści, nie marnujmy chwil na nic, co nie daje nam szczęścia! Życie jest tak kruche i tak delikatne,a zarazem bywa tak krótkie. W przeciągu 1,5 tygodnia straciłam ze swojego otoczenia  3 młode, bardzo młode osoby. Gdzie jest tego sens? Nie ma, i nie będzie. Nie ma również sprawiedliwości.. dlatego dziękuję Bogu za każdy dzień, za każdą chwilę mojego życia, doceniam wszystko to co mam, nie zazdroszcze i nie nienawidze. Nie ważne w kogo lub w co wierzycie albo czy wogóle w coś wierzycie. Wierzcie w siebie i w swoje możliwości, bo tylko my sami możemy sprawić, że nasze własne życie - nie ważne jak długie ono będzie - będzie szczęśliwe. Nie traćmy więc czasu na zawiść i zemste. Pomagajmy sobie, szanujmy się i kochajmy. Marzmy, spełniajmy cele i marzenia, trwajmy w miłości i róbmy to, co nas uszczęśliwia - aby każdy dzień, który może być ostatnim - był piękny.
___________________________________________ SANDAŁKI KLIK TU ( teraz tylko 39,00zł!)
ESPADRYLE KLIK TU


You Might Also Like

8 komentarze

 1. ale z Ciebie piękność! :* super zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. jesteś taka śliczna, zazdroszczę urody! :)
  będe obserwować;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne słowa! To prawda, że w tych letnich miesiącach jest dużo śmierci młodych osób, nieznanych, a poruszających. Każde odejście boli, ale tej młodej osoby chyba dotyka najbardziej i dopiero wtedy uświadamiamy sobie, zabiegani, jak kruche jest życie. Tak, to dar i za każdy dzień dziękuję, staram się go wykorzystać maksymalnie, dziękować za niego, cieszyć się z czasu spędzanego z najbliższymi, bo nie wiadomo, kiedy ich zabraknie. Może to brzmi górnolotnie, ale bardzo mnie poruszyły Twoje słowa. To prawda, zachwycająca uroda <3, a poza tym no... buciki, te klapeczki!

  OdpowiedzUsuń
 4. zalozysz snapa???

  OdpowiedzUsuń
 5. Czas płynie nieubłaganie a ludzie są obojętni na krzywdy drugiego człowieka ,tyle nienawiści ,złości ,jadu w internecie o czym mogałm się przekonać widząc te komentarze po śmierci blogerki modowej ,syna Chajzera czy Kulczyka i brak mi słów na tych trolli bo inaczej nie można ich nazwać !Za wszystkie słowa odpokutują dzięki Bogu !
  Ja dziękuję Ci za piękne ,mądre słowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Latem i ja preferuję wygodne obuwie a jak na dodatek jest jeszcze modne to już nadmiar szczęścia :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twoją opinię.
Jest mi bardzo miło, że zajrzałaś/eś!

KOMENTARZE WULGARNE / OBRAŹLIWE /
DOTYCZĄCE OSOBISTEGO ŻYCIA NIE SĄ AKCEPTOWANE!
więc się nie produkuj :)